









715 ₴
Стілець складаний Пікнік AMF
Стілець AMF Пікнік - прекрасний варіант для любителів риболовлі, полювання або відпочинку на природі. Зручний, стійкий і компактний стілець можна легко перевозити і встановлювати на будь-якій поверхні. Каркас із сталі забезпечити надійність, а тканинна частина не нагрівається на сонці, швидко сохне, що дозволить використовувати стілець при будь-якій погоді. У даній моделі є підлокітники. Стілець Пікнік ідеальне рішення для відпочинку на природі або на дачі.
Розміри:
Характеристики:
Варіанти кольорів тканини: темно-зелений, сірий:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 2.5 кг |
| Высота сиденья стула | 400 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 780 мм |
| Глубина стула | 540 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Материал сиденья | Ткань |
| Материал спинки | Ткань |
| Откидной столик на подлокотнике | Нет |
| Подстаканник | 0 |
| Регулируемые опоры | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип туристической мебели | Стул со спинкой и подлокотниками |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Ширина стула | 530 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Глубина | 540 |
| Особенности | Наличие подлокотников, Складная конструкция, Спинка |
| Ширина | 530 |
| Основные атрибуты | |
| Форма сиденья | квадратная |