









615 ₴
Стілець складаний Рибальський AMF
Стілець AMF Рибальський - просто призначений для комфорту і звичайно вдалої риболовлі. Стійкий і зручний стілець зі спинкою, витримує близько 120 кг, міцно стоїть на землі, підтримує спину і також є підлокітники з тримачем для напою. Ця модель призначена не тільки для риболовлі, але буде вам корисна і в якості меблів для пікніків. Є сумочка для зберігання і транспортування. Ідеальне рішення для відпочинку на природі або на дачі.
Розміри:
Характеристики:
Варіанти кольорів тканини: зелений, синій, червоний:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 2.8 кг |
| Высота сиденья стула | 400 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 810 мм |
| Глубина стула | 470 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 100 кг |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Материал сиденья | Ткань |
| Материал спинки | Ткань |
| Откидной столик на подлокотнике | Нет |
| Подстаканник | 2 |
| Регулируемые опоры | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип туристической мебели | Стул со спинкой и подлокотниками |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Ширина стула | 830 мм |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Глубина | 470 |
| Особенности | Наличие подлокотников, Складная конструкция |
| Ширина | 830 |
| Основные атрибуты | |
| Форма сиденья | квадратная |