



2 321 ₴
Шезлонг пляжний Круїз AMF
Шезлонг AMF Круїз - справжня знахідка для літа. Даний шезлонг можна використовувати як зручне крісло-шезлонг для риболовлі або для засмаги, денного сну в тіні і як повноцінну розкладачку для сну. Сталевий каркас для стабільності і стійкості, підставу з тканини Оксфорд щільністю 600D забезпечує водостійкість, стійкість до стирання і вигорання, термостійкість (від -50 до +110 C) і, звичайно, відмінну максимальну щільність. Шезлонг компактний в складеному вигляді, його зручно транспортувати або зберігати в холодну пору.
Характеристики:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Высота сидения | 39 см |
| Высота спинки шезлонга в верхнем положении | 80 см |
| Количество колесиков | 0 шт |
| Комплектация подлокотниками | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 100 кг |
| Материал | Сталь |
| Наличие колесиков | Нет |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5 кг |
| Длина | 155 см |
| Ширина | 61 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 0 шт |
| Матрас | Нет |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| Подстаканник | 0 шт |
| Подушка-подголовник | Да |
| Столик | Нет |
| Съемный козырек от солнца | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Материал изготовления | Текстиль |