









3 036 ₴
Шезлонг пляжний Релакс AMF
Шезлонг AMF Релакс - відмінне рішення для дачі, саду та в якості інвентарю для басейну. Зручно і компактно складається і зберігається, має невелику вагу, його зручно брати з собою в ліс або на озеро. Каркас сталевий витримує навантаження до від 100 до 120 кг. Шезлонг можна фіксувати в положенні «напівлежачи», в комплект входить подушка під голову, присутні підлокітники, що дозволить вам в будь-якому місці відчути повний комфорт і затишок.
Характеристики:
Розміри:
Варіанти кольорів: чорний, темно-сірий, коричневий:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Высота сидения | 45 см |
| Высота спинки шезлонга в верхнем положении | 109 см |
| Количество колесиков | 0 шт |
| Комплектация подлокотниками | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Материал | Сталь |
| Наличие колесиков | Нет |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Коричневый, Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7.5 кг |
| Длина | 160 см |
| Ширина | 64 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 0 шт |
| Матрас | Нет |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| Подстаканник | 0 шт |
| Подушка-подголовник | Да |
| Столик | Нет |
| Съемный козырек от солнца | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Материал изготовления | Текстиль |