









2 990 ₴
Стіл садовий складний Крайслер пластиковий AMF
Стіл для саду AMF Крайслер для тих, хто любить відпочивати в колі великої і веселої компанії. Широкий і просторий стіл вмістить до 10 осіб, при цьому складається в невеликий, стійкий чемоданчик з ручкою для перенесення, який можна зберігати в будь-якому зручному місці і спокійно перевозити в автомобілі. Стільниця з якісного, міцного, приємного на дотик пластика має закруглені краї для безпеки, стіл відмінно підійде для кемпінгу, для використання на пікніку або риболовлі, на дачі або в теплій і затишній квартирі. Каркас із металу, стійкі ніжки і надійне кріплення, дозволять спокійно проводити застілля і спілкуватися.
Характеристики:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Возможность регулировки опор по высоте | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Материал столешницы | Пластик |
| Отверстие в столешнице для зонта | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Размеры стола в разложенном виде | |
| Вес | 12.5 кг |
| Высота | 740 мм |
| Длина | 1800 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Размеры стола в сложенном виде | |
| Высота в сложенном виде | 750 мм |
| Глубина в сложенном виде | 8 мм |
| Ширина в сложенном виде | 900 мм |