



1 385 ₴
Стілець зі спинкою M-05 тіффані Vetro Mebel зручний стілець. Сидіння і спинка створюють гармонійне ціле. В якості основи використовується каркас з натуральної древесини. Стільці прекрасно підходять для сучасної їдальні, для офісу або конференц-залу.
Колір:
Матеріал:
Розміри стільця:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Жесткое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Голубой |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 825 мм |
| Глубина | 465 мм |
| Ширина | 515 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Сиденье | пластик |
| Спинка | пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Подлокотник | 0 |