









4 373 ₴
Крісло кухонне M-20 сірий вельвет Vetro Mebel зручне м'яке крісло. Сидіння і спинка створюють гармонійне ціле, обшите тканиною. В якості основи використовується каркас з натуральної деревени. Стільці прекрасно підходять для сучасної їдальні, для офісу або конференц-залу.
Колір:
Матеріал:
Розміри стільця:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Да |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | кресло |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый |
| Цвет обивки | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 830 мм |
| Глубина | 520 мм |
| Ширина | 625 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | натуральное дерево |
| Сиденье | ткань |
| Спинка | ткань |
| Пользовательские характеристики | |
| Подлокотник | 0 |