Корзина
698 отзывов
Магазин "Люкс Меблі" працює ONLINE!   - VIBER - 0680755196
Салон Меблів - ЛЮКС МЕБЛІ
+380680755196
+380502343501
+380931396059

Столи

МЕБЛІ ДЛЯ КАФЕ, БАРІВ, РЕСТОРАНІВ

Вдало підібрана мебель здатна зробити бар або ресторан популярним і прибутковим. Меблі створюють приємну атмосферу для відпочинку клієнтів і зручність для роботи обслуговуючого персоналу.

Меблі сегмента Кабаре - це столи, стільці, барные стійки, меблі для встаткування кухонної зони й багато чого іншого. Усі меблі, представлена в асортиментах Кабаре компанії AMF, має довгий термін служби за рахунок посиленої конструкції, високої якості матеріалів, обробки й фурнітури.

Скомплектована особливим образом меблі компанії AMF підкреслить індивідуальність будь-якого закладу й створить ту неповторну атмосферу, завдяки якій той або інший ресторан стає улюбленим у відвідувачів

Cтоли для кафе та барів у Тернополі

Яким би не був заклад громадського харчування - бар, кафе, ресторан або їдальня - столи в ньому повинні бути завжди бездоганними, а саме: зносостійкими, комфортними і естетичними. Перша якість особливо важлива, оскільки для підприємств властивий великий потік відвідувачів, в зв'язку з яким, меблям доводиться витримувати активну експлуатацію. Якщо говорити про бари, кафе і ресторани, то в них столи повинні бути не просто естетичними, але і стильними, оскільки в цих випадках інтер'єр є частиною іміджу закладу, його «обличчям». Якщо не створити своєрідну неординарну обстановку, можна програти численним конкурентам, яким віддадуть перевагу ваші потенційні клієнти.

Компанія «Lux-mebli.net» знає, як зробити ваш бізнес успішним! Ми пропонуємо вам великий вибір надійних і красивих столів для барів, кафе, ресторанів та їдалень. Наша продукція славиться високою якістю і демократичними цінами! Гарантію надаємо!