
4 108 ₴
Передпокій Вішалка + тумбочка з ДСП Альба Скай практичні і привабливі меблі, що складаються з функціональних елементів, які вдало поєднуються між собою. Даний набір складається з тумби для взуття і відкритої вішалки. Вішалка з тумбочкою для взуття, виконана в сучасному стилі, виготовлена з ламінованого ДСП: корпус в кольорі "дуб венге темний", а фасад в кольорі "дуб венге світлий".
Характеристики:
Матеріал:
Розміри:
Колір:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Скай |
| Страна производитель | Украина |
| Тип прихожей | стандартная |
| Количество предметов | 2 |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб венге |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав комплекта | |
| Шкаф для одежды | 0 шт |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Зеркало | 0 шт |
| Вешалка для одежды | Да |
| Отделение для головных уборов | Нет |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Длина | 600 мм |
| Глубина | 450 мм |
| Высота | 1870 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Полки | ДСП |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Нет |