
11 107 ₴
Передпокій Кора-1 з ДСП Скай то красивий і затишний передпокій для Вашої оселі! Передпокій виконаний в теплому і благородньому відтінку італійського горіха, який відмінно впишеться в класичні інтер'єри. Неабиякі різьблені елементи, елегантні металеві гачки і ручки - все це виглядає витончено і вишукано! Завдяки компактним розмірам вона зможе вміститися в саму малогабаритну кімнату. Склад передпокої дуже місткий. Вона складається з однодверних шафи-гардероба з дзеркалом на повний зріст, просторої відкритої вішалки і тумби для взуття з двома дверцятами. Дзеркало в повний зріст не тільки візуально розширює простір, але і дозволяє побачити себе на весь зріст.
Характеристики:
Матеріал:
Розміри:
Колір:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Скай |
| Страна производитель | Украина |
| Тип прихожей | стандартная |
| Количество предметов | 4 |
| Цвет | Орех |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех итальянский |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав комплекта | |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Вешалка для одежды | Да |
| Отделение для головных уборов | Нет |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Длина | 1400 мм |
| Глубина | 430 мм |
| Высота | 2080 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Полки | ДСП |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Нет |