

6 039 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ЛЮЧІЯ БІЛИЙ СУПЕРМАТ/ПАТИНА ЗОЛОТО
Комод Лючія від українського виробника меблів Неман - вишукана модель для витончено оформленої спальні. З першого погляду такий комод із патиною свідчить про благородний смак своїх власників. Візерунчасті фрагменти й акуратне фрезування додають приміщенню розкоші та затишку.
Габарити виробу:
ширина - 982 мм
глибина - 400 мм
висота - 837 мм
Матеріали виробу:
Каркас комода - ламінована ДСП.
Фасад і цоколь - плита МДФ 16 мм, покрита плівкою ПВХ.
Плівка захищає поверхні від подряпин і ударів, не боїться вологи і тепла.
МДФ фасади стійкі до вологи, не пересихають і не тріскаються.
Кришка з МДФ (25 мм) + плівка.
Висувні шухляди на телескопічних направляючих. Завдяки доводчикам шухляди закриваються плавно і безшумно.
Доступні варіанти кольору: Білий супермат/Патина золото, Горіх світлий/Патина коричнева.

| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Тип опор | Цоколь |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый с золотой патиной |
| Производитель | Неман |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 98 см |
| Глубина комода | 40 см |
| Высота комода | 83 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |