





42 454 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ЛЮЧІЯ БІЛИЙ СУПЕРМАТ/ПАТИНА ЗОЛОТО
Спальний гарнітур Лючія від українського виробника меблів Неман - це шикарні меблі у стилі прованс, що стануть справжньою окрасою інтер'єру. Спальний гарнітур виготовлено з високоякісної ламінованої ДСП та МДФ у аристократичному білому матовому кольорі. Розкішне вирізьблення на меблевих елементах, що покрите золотою патиною та витончені лінії шафи та ліжка, що повторюються у всіх меблевих елементах надають спальному гарнітуру Лючія шляхетного вигляду і не залишить байдужими істинних поціновувачів краси у меблях.
Ліжко оснащено ламелевою основою під матрац. Матрац у комплект ліжка не входить, купується окремо, його розмір відповідає розміру спального місця.
Характеристики:
Габаритні розміри:
До складу спального комплекту входять наступні елементи (ширина/глибина/висота):
Модель обладнана висувними ящиками на направляючих повного висування
На Ваш вибір спальний гарнітур можна укомплектувати ліжком з такими розмірами спального місця (остаточну ціну необхідно уточнити у менеджера):
Ліжко може комплектуватися додатковими опціями:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Неман |
| Страна производитель | Украина |
| Тип комплекта | модульный |
| Количество предметов | 5 |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав гарнитура (комплекта) | |
| Кровать | двухспальная |
| Шкаф для одежды (распашной) | 3-х дверный |
| Прикроватная тумбочка | 2 шт |
| Комод | 1 шт |
| Материал изготовления спального гарнитура | |
| Корпус (каркас) | ДСП, МДФ |
| Фасады | МДФ |
| Каркас кровати | МДФ |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 206 см |
| Ширина кровати | 166 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 115 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 150 см |
| Глубина шкафа | 50 см |
| Высота шкафа | 230 см |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 98 см |
| Глубина комода | 40 см |
| Высота комода | 84 см |
| Габаритные размеры прикроватной тумбочки | |
| Ширина тумбы | 50 см |
| Глубина тумбы | 34 см |
| Высота тумбы | 45 см |
| Размеры зеркала | |
| Ширина зеркала | 80 см |
| Высота зеркала | 74 см |
| Комплектация кровати | |
| Ортопедическое основание (ламели) | Да |
| Матрас | Нет |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Дополнительные характеристики спального гарнитура | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер спального места, см | 160x200 |