


2 813 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ЛЮЧІЯ БІЛИЙ СУПЕРМАТ/ПАТИНА ЗОЛОТО
Дзеркало Лючія Неман - сучасне дзеркало унікальної форми можна використовувати в якості елемента декору Вашої кімнати. Входить до складу класичної модульної сиситеми Лючія.
Спальня Лючія - практичні та привабливі меблі з оригінальним дизайном від ТМ Неман. Меблі виготовляються з безпечних і екологічно чистих матеріалів в кращих традиціях меблевого виробництва, з урахуванням сучасних технологій і останніх тенденцій моди.
Характеристики:

Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Неман |
| Страна производитель | Украина |
| Материал рамы | МДФ |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Для дома |
| Форма | Фигурная |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 800 мм |
| Толщина | 4 мм |
| Ширина | 740 мм |