

1 505 ₴
Дзеркало Кім - від виробника Меблі Сервіс - красивий та стильний елемент інтер'єру. Дзеркало має настінну конструкцію. Квадратна рама навішується на стіну. Дзеркало сприяє візуальному розширенню простору та наповненню приміщення світлом. Чудово доповнить інтер'єр Вашої спальні.
Колір: Дуб Крафт Білий/Сан Ремо
Матеріал: ДСП.
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Сфера использования | Для ванной комнаты, Для дома, Для офиса, Салоны красоты |
| Форма | Квадратная |
| Материал рамы | ДСП |
| Цвет | Серебристый |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб Крафт Белый |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 860 мм |
| Длина | 860 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Высота | 860 мм |