

8 533 ₴
Комод 8Ш з дзеркалом Кім - від виробника Меблі Сервіс - практичний і місткий. Високоякісні матеріали та конструкція гарантують тривалий термін служби та стабільну роботу навіть за інтенсивного використання. Комод має вісім висувних ящиків. Комод відмінно підійде для зберігання речей, аксесуарів і іншого приладдя. Буде чудовим доповненням Вашої спальні, вітальні, дитячої кімнати.
Колір: Дуб Крафт Білий/Сан Ремо
Матеріал: ДСП.
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 8 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб санремо, Дуб Крафт Белый |
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Ножки | ЛДСП |
| Декоративные элементы | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 90 см |
| Глубина комода | 42 см |
| Высота комода | 91.2 см |
| Размеры зеркала | |
| Ширина зеркала | 86 см |
| Высота зеркала | 86 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Плавное закрывание дверок | Да |