


2 998 ₴
Туалетний стіл Кім - елемент модульної системи Кім Мебель Сервіс. Туалетний стіл має дві висувних шухляди. Туалетний столик від виробника Мебель Сервіс - відмінне доповнення інтер'єру для спальні або дитячої кімнати.
Колір: Дуб Крафт Білий/Сан Ремо
Матеріал: ДСП.
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | туалетный столик |
| Тип установки консоли | напольная |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб Крафт Белый |
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Тумба | 1 шт |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Пуфик | Нет |
| Дополнительные характеристики | |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Материал изготовления | |
| Столешница | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Габаритные размеры туалетного столика | |
| Длина столика | 114.3 см |
| Глубина столика | 39.7 см |
| Высота столика с учетом зеркала | 76 см |