


2 782 ₴
Банкетка з ДСП Кім - багатофункціональний елемент меблів, який знадобиться у вітальні, передпокої або в спальній кімнаті. Сидіння з оббивкою із щільної зносостійкої тканини. Банкетка має цікаву форму, особливої привабливості додає нейтральна оббивна тканина.
Колір: Дуб Крафт Білий/Сан Ремо/Бежевий
Матеріал: ДСП.
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | банкетка |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Наличие спального места | Нет |
| Наличие спинки | Нет |
| Тип опор | Ножки |
| Материал каркаса | ДСП |
| Цвет | Бежевый |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет каркаса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1400 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Высота | 445 мм |
| Вес | 8 кг |
| Комплектация | |
| Наличие ящика | Нет |
| Встроенный бар | Нет |