Корзина
667 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+380
68
075-51-96
+380
50
234-35-01
+380
93
139-60-59
Салон меблів Люкс-Меблі
Корзина

Шафи офісні

В офісі компанії, будь то це маленька фірма або величезний, багатопрофільний холдинг, завжди дуже багато різноманітної документації. А документи вимагають акуратного і зручного зберігання. Використовують для цього, в основному офісні шафи. Цей різновид меблів має свою специфіку в порівнянні, скажімо, з домашньої. Вироби повинні відповідати ряду вимог, що пред'являються його призначенням. Інтернет-магазин «Люкс-Меблі» має в своєму розпорядженні широкий вибір меблів даної категорії.
1 2

Купити шафи в офіс в интернет магазині Люкс-Меблі

Офісні шафи для документів - функціональність і чудовий зовнішній вигляд. Вона повинна бути містка, але не такою, що займає половину приміщення, а відстань між полицями відповідати формату збережених в ньому документів. Необхідно врахувати і такий чинник, як частота використання документів. Одні потрібні щодня і бажано, щоб до них був зручний доступ. Для цих випадків підходить відкритий варіант стелажного типу. Необхідність в інших документах виникає три-чотири рази на рік, і тут важливо, щоб вони містилися в цілості й схоронності. Для тривалого зберігання документів використовуються офісні шафи закритого типу. Вони, якщо потрібно, можуть комплектуватися замками, що б виключити доступ сторонніх до важливих паперів.

Популярні так само комбіновані моделі з відкритою верхньою частиною і закритою нижньою. Відкрита частина може бути зі скляними дверцятами, що дуже добре зіграє на користь дизайну всього офісу.

Добре коли меблі витримана в єдиному стилі і вдало вписується в інтер'єр в цілому. Це говорить про успішність і солідності фірми, піднімає Ваш статус в очах клієнтів і партнерів. У той же час шафа офісна повинна служити багато років, а не розвалитися від перепаду вологості або однієї-двох перестановок.

Купити в Тернополі офісну шафу ціна якої не складається з великої кількості цифр, можна в нашому магазині за адресою вул.Стуса 1, ТЦ "Фуршет", 2 поверх за магазином "Наша Мама".