Корзина
698 отзывов
Магазин "Люкс Меблі" працює ONLINE!   - VIBER - 0680755196
Салон Меблів - ЛЮКС МЕБЛІ
+380680755196
+380502343501
+380931396059

Модульні кухні

Для створення функціонального і ергономічного простору кухні пропонується купити в нашому інтернет-магазині модульну систему за прийнятною ціною. З уніфікованих блоків збирають гарнітур, в якому можна зручно розмістити все необхідне господині. Окремі елементи добре компонуються, дозволяючи створити конструкцію, оптимізовану для зручності приготування їжі. На такій кухні площа буде раціонально використана, при бажанні можна докупити модулі для збільшення функціоналу.

Переваги модульних кухонь

  • Універсальність. Конструкції можна встановлювати в приміщеннях нестандартної конфігурації.
  • Мобільність. При необхідності можна змінити положення блоків, і кухня буде виглядати по-новому.
  • Зручність. Легко створити функціональний гарнітур, підібравши відповідні модулі. Для збільшення можливостей завжди можна докупити блоки.
1 2 3

При виборі модульної кухні можна недорого зібрати меблі, і професійний дизайн-проект не потрібен. Зі стандартних модулів створюють єдину композицію. Блоки представлені в декількох варіантах по відкриванню і наповненню, кожна господиня зможе підібрати оптимальне рішення. У нашому інтернет-магазині в Тернополі ви можете купити модульну систему для кухні за привабливою ціною.

Різновиди модульних кухонь

  • Пряма, або лінійна. Це традиційне планувальне рішення, при якому робоча зона кухні розміщується по одній стіні. Даний варіант підходить для прямокутних приміщень. Зазвичай композиція включає підвісні і підлогові шафи, при цьому робоча поверхня і мийка розділені робочою зоною.
  • Дворядна. Меблі мають різновид по двох протилежних стінах. Такий варіант вибирають, коли обідня зона знаходиться в іншому приміщенні.
  • Кутова. Підходить для квадратних приміщень. Гарнітур розміщують під кутом, уздовж двох стін, застосовують відкриті і закриті шафки.
  • П-образна. Це хороший вибір для просторих кухонь, в яких є можливість розташувати робочу зону за трьома сторонами. Гарнітур відрізняється функціональністю, наявністю різної побутової техніки.
  • Острівна і півострівна. Меблі підходить для великих приміщень, також це відмінний варіант для квартири-студії.

У продажу представлені готові модульні кухні від відомих виробників. Ми здійснюємо доставку по всій Україні. Для уточнення питань оплати зателефонуйте нам.