



4 995 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ВІВА СОКМЕ
Шафа кутова з ламінованої ДСП в передпокій Віва Сокме
Шафа кутова Віва - стильний елемент сучасної модульної системи Віва від української меблевої фабрики "Сокме". Сучасний дизайн і гармонійне поєднання кольорів роблять цей предмет меблів відмінним доповненням будь-якого інтерьра.
Досить місткий кутовий шафа з верхньою полицею для головних уборів і аксесуарів, відділенням для одягу і відділенням для взуття дозволить ефективно використовувати кутовий простір.
Вага виробу - 59 кг
Комбінація кольорів:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Ширина | 700 мм |
| Высота | 2060 мм |
| Производитель | Сокме |
| Глубина | 700 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | угловой |
| Наличие внешних выдвижных ящиков | Нет |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Полка для обуви | 1 шт |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |