




20 943 ₴
ВСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ SUDBURY BLONSKІ
Шафа чотирьохдверна в вітальню/спальню з ДСП+МДФ Sudbury Q Blonski
Шафа Sudbury Q - практична, містка і зручна шафа для одягу. Вміщує в собі відділення з місткими полицями і велике відділення зі штангою для плечиків. Відмінно підійде як для вітальні, так і для спальні або дитячої кімнати. Має дзеркало на зовнішній стороні фасаду.
Модульна система Sudbury Blonski - це великий гарнітур в благородному кольорі дуб крафт білий. Кришки й стільниці виконані в кольорі дуб крафт золотий. Така колірна комбінація виглядає аристократично і вносить свій неповторний стиль в будь-які апартаменти. Модулі системи дуже різноманітні за розмірами і видом: велика кількість комодів, шаф, пеналів, вітрин. Це дозволить підібрати стильну і функціональну обстановку саме в Ваші апартаменти. Вибирайте потрібні Вам елементи і формуйте кімнати ваших мрій - спальню, вітальню або їдальню.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Колірна гама:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blonski |
| Країна виробник | Україна |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 4 шт. |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 0 шт. |
| Наявність дзеркала | на зовнішньому боці фасаду |
| Кількість дзеркал | 2 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий, Дуб Крафт Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Тип фасаду | прямий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1777 мм |
| Глибина шафи | 590 мм |
| Висота шафи | 1960 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний ящик | 0 шт. |
| Висувна корзина | 0 шт. |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Висувний вішак для одягу | 0 шт. |
| Пантограф | 0 шт. |
| Вішалка для краваток | 0 шт. |
| Вішалка для поясів | 0 шт. |
| Вішалка для штанів | 0 шт. |
| Полиця для взуття | 0 шт. |
| Полиця для білизни | 6 |
| Антресоль | Ні |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасади | МДФ+дзеркало |
| Форма фасаду | пряма |
| Тип шафи | Гардероб |