



4 612 ₴
ВСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ SUDBURY BLONSKІ
Тумба приліжкова в спальню з ДСП+МДФ Sudbury X Blonski
Тумба приліжкова Sudbury X - елемент модульної системи FIDEL від відомого виробника з України. Каркас і фасад даної моделі зроблений зі спеціального меблевого ДСП і МДФ. Тумба оснащена двома висувними ящиками і відкритою полицею для зберігання необхідних речей.
Модульна система Sudbury Blonski - це великий гарнітур в благородному кольорі дуб крафт білий. Кришки й стільниці виконані в кольорі дуб крафт золотий. Така колірна комбінація виглядає аристократично і вносить свій неповторний стиль в будь-які апартаменти. Модулі системи дуже різноманітні за розмірами і видом: велика кількість комодів, шаф, пеналів, вітрин. Це дозволить підібрати стильну і функціональну обстановку саме в Ваші апартаменти. Вибирайте потрібні Вам елементи і формуйте кімнати ваших мрій - спальню, вітальню або їдальню.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Колірна гама:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blonski |
| Країна виробник | Україна |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Кількість дверцят | 0 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Кількість коліщат | 0 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий, Дуб Крафт Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | МДФ |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 58.3 см |
| Глибина тумби | 41.8 см |
| Висота тумби | 62.6 см |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип тумби | Приліжкова |