
7 926 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ФІЄРІЯ СКАЙ:
Стіл письмовий в дитячу кімнату з ДСП/МДФ Фієрія Скай ставши частиною модульного набору "Фієрія" Скай. Це - чудовий письмовий стіл в дитячу. Стіл виконаний в елегантному поєднані білого і золота, яке відмінно підійде для світлих інтерьерів. Лакірованні фасади стілу і білий колір, надають урочистості і візуально розширють простір дитячої. Ручкі ящиків виконані у формі вишуканих квіток троянди, а сам стіл спирається на витончені декоративні ніжки. Крім елегантного дизайну, цей стіл і має відмінні функціональні можливості. Він складається з полиці і трьох містких ящиків. Стіл відмінно підійде як для дітей, так і для підлітків.
Дитяча спальня «Фієрія» - це місце, де дитина проводити весь свій вільний час, тому в неї включено все необхідне для безпечного використання, а також виробник Скай, застосовує найсучасніші технології під час виготовлення, при цьому, не забуваючи про презентабельності шкірного меблевого виробу. Якщо дитяча кімната вашої дитини не така велика, як вам хотілося б, у вас є можливість придбати кожен гарнітур окремо. Краса і витонченість здійснюється за рахунок бездоганного поєднання білого кольору корпусу, з золотистим обрамленням і звичайно ж ручок у формі квіточки. Ви можете самі спостерігати на фото, як же все-таки красиво весь набір виглядає разом, тому створіть казку для своєї принцеси і подаруйте їй радість.
Характеристики:
Розміри:
Комплектація:
Додаткові функції і характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Вид столу за своїм призначенням | письмовий |
| Кількість тумб | 0 шт. |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Наявність надбудови | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1240 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 760 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Комплектація | |
| Підставка під системний блок | не передбачена |
| Висувна полиця для клавіатури | Так |
| Полиця-надбудова під монітор | Ні |
| Полиця для оргтехніки | Ні |
| Підставки під СD | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Навісна шафа | Ні |
| Магнітна дошка | Ні |
| Магнітна абетка | Ні |
| Стільчик | 0 шт. |
| Табуретка | 0 шт. |
| Крісло | 0 шт. |
| Коліщата | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Трансформація столу в мольберт | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тумба в комплекті | Немає |
| Декоративні елементи | Ручки |