
5 878 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ФІЄРІЯ СКАЙ:
Надставка для столу в дитячу кімнату з ДСП/МДФ Фієрія Скай- з складальної модульної системи для дитячої кімнати від українського виробника меблів фабрики «Скай» - це досить місткий елемент меблів. Він поєднує в собі класичний стиль і частинку сучасної практичності. Білий корпус і біло-золотий фасад з нанесенням малюнка створює по-справжньому унікальну і неповторну модель, яка обов'язково знайде своє місце в дитячій кімнаті.
Дитяча спальня «Фієрія» - це місце, де дитина проводить весь свій вільний час, тому в неї включено все необхідне для безпечного використання, а також виробник Скай, застосовує найсучасніші технології під час виготовлення, при цьому, не забуваючи про презентабельності кожного меблевого виробу. Якщо дитяча кімната вашої дитини не така велика, як вам хотілося б, у вас є можливість придбати кожен гарнітур окремо. Краса і витонченість здійснюється за рахунок бездоганного поєднання білого кольору корпусу, з золотистим обрамленням і звичайно ж ручок у формі квіточки. Ви можете самі спостерігати на фото, як же все-таки красиво весь набір виглядає разом, тому створіть казку для своєї принцеси і подаруйте їй радість.
Характеристики:
Розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Кількість рівнів | 2 шт. |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 0 шт. |
| Наявність дверцят | Так |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Декоративні елементи | Ручки |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Немає |
| Висота полиці | 680 мм |
| Глибина полиці | 390 мм |
| Ширина (довжина) полиці | 1240 мм |
| Стать | Для дівчаток |
| Коліщата в комплекті | 0 шт. |