
8 789 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ФІЄРІЯ СКАЙ:
Ліжко односпальні в дитячу кімнату з ДСП/МДФ Фієрія Скай стало частиною модульного набору "Фієрія" Скай.
Дизайн ліжка уявлень елегантной поєднанням білого і золотого, яке дозволить створити святкову і урочисту обстановку в дитячій кімнаті. Ізящні узголів'я створюють нотку вишуканості та неповторного стилю. Зручна висота ліжка допоможе дитині відчувати себе зручно і під час сну, і в той момент, коли він або вона вирішить посидіти, спершись на спинку» ліжка. Ліжко "Фієрія" довгі роки буде служити Вашій дитині місцем повноцінного відпочинку і комфортного сну. Ортопедичний матрац і каркас під матрац (ламелі) купуються окремо, їх розмір відповідає розміру спального місця ліжка.
Дитяча спальня «Фієрія» - це місце, де дитина проводити весь свій вільний час, тому в неї включено все необхідне для безпечного використання, а також виробник Скай, застосовує найсучасніші технології під час виготовлення, при цьому, не забуваючи про презентабельності шкірного меблевого виробу. Якщо дитяча кімната вашої дитини не така велика, як вам хотілося б, у вас є можливість придбати кожен гарнітур окремо. Краса і витонченість здійснюється за рахунок бездоганного поєднання білого кольору корпусу, з золотистим обрамленням і звичайно ж ручок у формі квіточки. Ви можете самі спостерігати на фото, як же все-таки красиво весь набір виглядає разом, тому створіть казку для своєї принцеси і подаруйте їй радість.
Характеристики:
Матеріал: ДСП, МДФ.
Розмір спального місця: 80х190 див.
Розміри:
Колір: Білий/золото
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Ні |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір | Білий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 195 см |
| Ширина ліжка | 99 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 104 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ДСП |
| Узголів'я ліжка | МДФ |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |
| Приліжкова тумба | 0 шт. |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Немає |
| Ніжки | ДСП |
| Тип ліжка | дитяча |
| Тип підйомного механізму | Немає |
| Розміри рекомендованих матраца | 80*190 |
| Узголів'я | Так |
| Ізножье | Так |