
10 305 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ФІЄРІЯ СКАЙ:
Шафа дводверна розпашна в дитячу кімнату з ДСП/МДФ Фієрія Скай - це елемент модульної системи "Фієрія" від виробника меблів Скай. Шафа зі штангою для вішалок і полицями, виглядає цікаво і привабливо. Шафа для одягу представлена в оригінальному дизайнерському рішенні: корпус виконаний в кольорі "білий" з ламінованого ДСП, а лакований матовий фасад з квітковим малюнком - з рамкового МДФ в кольорі "білий з золотом".
Дитяча спальня «Фієрія» - це місце, де дитина проводити весь свій вільний час, тому в неї включено все необхідне для безпечного використання, а також виробник Скай, застосовує найсучасніші технології під час виготовлення, при цьому, не забуваючи про презентабельності шкірного меблевого виробу. Якщо дитяча кімната вашої дитини не така велика, як вам хотілося б, у вас є можливість придбати кожен гарнітур окремо. Краса і витонченість здійснюється за рахунок бездоганного поєднання білого кольору корпусу, з золотистим обрамленням і звичайно ж ручок у формі квіточки. Ви можете самі спостерігати на фото, як же все-таки красиво весь набір виглядає разом, тому створіть казку для своєї принцеси і подаруйте їй радість.
Характеристики:
Колір:
Матеріал:
Розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 0 шт. |
| Кількість дзеркал | 0 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 870 мм |
| Глибина шафи | 550 мм |
| Висота шафи | 1940 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Ніжки | ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Повне висування скриньки | Ні |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Ні |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Декоративні елементи | Ручки |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Задня стінка | ДСП |
| Тип фасаду шафи | прямий |
| Наявність дзеркала | Немає |
| Тип шафи | розпашній |