
4 889 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ФІЄРІЯ СКАЙ:
Тумба приліжкова в дитячу кімнату з ДСП/МДФ Фієрія Скай - це елемент модульної системи "Фієрія" від виробника "Скай". Тумба з двома висувними ящиками, виглядає цікаво і привабливо. Вона представлена в оригінальному дизайнерському рішенні: корпус виконаний у кольорі "білий" з ламінованого ДСП, а лакований глянцевий фасад з квітковим малюнком - з рамкового МДФ в кольорі "білий з золотом". Тумба приліжкова на красивих фігурних ніжках, входити до складу модульної спальні Фієрія, яка виконана в шикарному класичному стилі.
Дитяча спальня «Фієрія» - це місце, де дитина проводить весь свій вільний час, тому в неї включено все необхідне для безпечного використання, а також виробник Скай, застосовує найсучасніші технології під час виготовлення, при цьому, не забуваючи про презентабельності кожного меблевого виробу. Якщо дитяча кімната вашої дитини не така велика, як вам хотілося б, у вас є можливість придбати кожен гарнітур окремо. Краса і витонченість здійснюється за рахунок бездоганного поєднання білого кольору корпусу, з золотистим обрамленням і звичайно ж ручок у формі квіточки. Ви можете самі спостерігати на фото, як же все-таки красиво весь набір виглядає разом, тому створіть казку для своєї принцеси і подаруйте їй радість.
Характеристики:
Розміри:
Матеріал:
Колір:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Кількість дверцят | 0 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Кількість коліщат | 0 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ДСП |
| Фасади тумби | МДФ |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 41 см |
| Глибина тумби | 41 см |
| Висота тумби | 51 см |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Повне висування скриньки | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Ні |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Декоративні елементи | Ручки |
| Ніжки | МДФ |
| Тип тумби | Нічна |