

8 346 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ДОМІНО СКАЙ:
Шафа дводверна розпашна в дитячу кімнату з ДСП/МДФ Доміно Скай - це елемент модульної системи "Доміно" від виробника меблів Скай. Шафа зі штангою для вішалок і полицею, виглядає цікаво і привабливо. Шафа для одягу Доміно представлена в оригінальному дизайнерському рішенні в кольорі "горіх італійський": корпус виготовлений з ламінованого ДСП, а фасад - з МДФ. Шафа на масивному цоколі з карнизом входити до складу модульної системи Доміно, виконаної в романтичному класичному стилі, з допомогою якої можна облаштувати зручну і комфортну дитячу кімнату.
Меблі для дитячої Доміно включають в себе 10 різних за функціональним призначенням предметів. Відрізняючись відносно невеликою кількістю елементів, ця колекція дозволяє облаштувати дитячу кімнату максимально ефективно і комфортно. Дивно красивий, насичений відтінок «Горіх італійський» в поєднані з цікавою обробкою меблевих фасадів додає приміщенню нотку романтизму і привносити в кімнату дух пригод. Корабельний стиль в дизайні колекції вгадується завдяки вишуканим фасадам зі вставками у вигляді жалюзі і темним деревним тонам, в яких оформлень гарнітур. Ці прекрасні дитячі меблі Доміно, напевно, припаде до смаку юним романтикам, адже хто з дівчат і хлопців не мріє про морські пригоди і піратів, про загублені острови і скарби, про далекі мандрі і океанські просторі?
Характеристики:
Колір:
Матеріал:
Розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 0 шт. |
| Кількість дзеркал | 0 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх італійський |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 800 мм |
| Глибина шафи | 450 мм |
| Висота шафи | 2000 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Ніжки | ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний ящик | 0 шт. |
| Висувна корзина | 0 шт. |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Висувний вішак для одягу | 0 шт. |
| Пантограф | 0 шт. |
| Вішалка для краваток | 0 шт. |
| Вішалка для поясів | 0 шт. |
| Вішалка для штанів | 0 шт. |
| Полиця для взуття | 0 шт. |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Повне висування скриньки | Ні |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Ні |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Декоративні елементи | Ручки |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Задня стінка | ДСП |
| Тип фасаду шафи | прямий |
| Наявність дзеркала | Немає |
| Тип шафи | розпашній |