

4 750 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ДОМІНО СКАЙ:
Пенал закритий у дитячу кімнату з ДСП/МДФ Доміно Скай - це елемент модульної системи "Доміно" від виробника меблів Скай. Пенал з відкритими і закритими полицями - практичний і привабливий предмет меблів. Пенал Доміно уявлень в оригінальному дизайнерському рішенні в кольорі "горіх італійський": корпус виготовлений з ламінованого ДСП, а фасад - з МДФ. Пенал на масивному цоколі з карнизом входити до складу модульної системи Доміно, виконаної в романтичному класичному стилі, з допомогою якої можна облаштувати зручну і комфортну дитячу кімнату.
Меблі для дитячої Доміно включають в себе 10 різних за функціональним призначенням предметів. Відрізняючись відносно невеликою кількістю елементів, ця колекція дозволяє облаштувати дитячу кімнату максимально ефективно і комфортно. Дивно красивий, насичений відтінок «Горіх італійський» в поєднані з цікавою обробкою меблевих фасадів додає приміщенню нотку романтизму і привносити в кімнату дух пригод. Корабельний стиль в дизайні колекції вгадується завдяки вишуканим фасадам зі вставками у вигляді жалюзі і темним деревним тонам, в яких оформлень гарнітур. Ці прекрасні дитячі меблі Доміно, напевно, припаде до смаку юним романтикам, адже хто з дівчат і хлопців не мріє про морські пригоди і піратів, про загублені острови і скарби, про далекі мандрі і океанські просторі?
Характеристики:
Розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Кількість зовнішніх полиць | 2 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Кількість висувних ящиків | 0 шт. |
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Горіх |
| Тип фасаду | прямий |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 400 мм |
| Глибина шафи | 350 мм |
| Висота шафи | 2000 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Додаткові характеристики | |
| Антресоль | Ні |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Полиці | ДСП |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Немає |
| Декоративні елементи | Ручки |
| Тип меблів | пенал |