
10 721 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ДОМІНО СКАЙ:
Ліжко односпальні в дитячу кімнату з ДСП/МДФ Доміно Скай стало частиною модульного набору "Доміно" Скай.
Ліжко практичне і привабливе для дитячої кімнати. Ліжко-тахта з двома висувними ящиками Доміно представлена в оригінальному дизайнерському рішенні в кольорі "горіх італійський": корпус виготовлений з ламінованого ДСП, а фасад - з МДФ. Односпальні ліжко зі спинкою і бортиками входити до складу модульної системи Доміно . Ліжко виконане в класичному стилі, з допомогою якого можна облаштувати зручну і комфортну дитячу кімнату.
Меблі для дитячої Доміно включають в себе 10 різних за функціональним призначенням предметів. Відрізняючись відносно невеликою кількістю елементів, ця колекція дозволяє облаштувати дитячу кімнату максимально ефективно і комфортно. Дивно красивий, насичений відтінок «Горіх італійський» в поєднані з цікавою обробкою меблевих фасадів додає приміщенню нотку романтизму і привносити в кімнату дух пригод. Корабельний стиль в дизайні колекції вгадується завдяки вишуканим фасадам зі вставками у вигляді жалюзі і темним деревним тонам, в яких оформлень гарнітур. Ці прекрасні дитячі меблі Доміно, напевно, припаде до смаку юним романтикам, адже хто з дівчат і хлопців не мріє про морські пригоди і піратів, про загублені острови і скарби, про далекі мандрі і океанські просторі?
Характеристики:
Матеріал: ДСП, МДФ.
Розмір спального місця: 80х190 див.
Розміри:
Колір: Білий/золото
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Ні |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх італійський |
| Колір | Горіх |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 194 см |
| Ширина ліжка | 90 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 71 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ДСП |
| Узголів'я ліжка | МДФ |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |
| Ніша для білизни | 0 шт. |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Приліжкова тумба | 0 шт. |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ніжки | ДСП |
| Тип ліжка | дитяча |
| Тип підйомного механізму | Немає |
| Розміри рекомендованих матраца | 80*190 |
| Узголів'я | Так |
| Ізножье | Так |