
6 355 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ДОМІНО СКАЙ:
Полиця навісна у дитячу кімнату з ДСП/МДФ Доміно Скай - це елемент модульної системи "Доміно" від виробника меблів Скай. Полиця навісна Антресоль - практична і приваблива для дитячої кімнати, яка розміщується над ліжком. Навісна антресоль входити до складу модульної системи Доміно, виконаної в романтичному класичному стилі, з допомогою якої можна облаштувати зручну і комфортну дитячу кімнату.
Меблі для дитячої Доміно включають в себе 10 різних за функціональним призначенням предметів. Відрізняючись відносно невеликою кількістю елементів, ця колекція дозволяє облаштувати дитячу кімнату максимально ефективно і комфортно. Дивно красивий, насичений відтінок «Горіх італійський» в поєднані з цікавою обробкою меблевих фасадів додає приміщенню нотку романтизму і привносити в кімнату дух пригод. Корабельний стиль в дизайні колекції вгадується завдяки вишуканим фасадам зі вставками у вигляді жалюзі і темним деревним тонам, в яких оформлень гарнітур. Ці прекрасні дитячі меблі Доміно, напевно, припаде до смаку юним романтикам, адже хто з дівчат і хлопців не мріє про морські пригоди і піратів, про загублені острови і скарби, про далекі мандрі і океанські просторі?
Характеристики:
Матеріал:
Розміри:
Колір: горіх італійський
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Кількість ярусів (полиць) | 2 |
| Матеріал | МДФ |
| Довжина | 1940 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 700 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |