

9 823 ₴
ВСІ ЕЛЕМЕНТИ ДІТЯЧОЇ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ДОМІНО СКАЙ:
Комод в дитячу кімнату з ДСП/МДФ Доміно Скай - це елемент модульної системи "Доміно" від виробника Скай. Комод з трьома великими висувними ящиками і двома меншими, виглядає цікаво і привабливо. Місткий комод Доміно представлений в оригінальному дизайнерському рішенні в кольорі "горіх італійський": корпус виготовлений з ламінованого ДСП, а фасад - з МДФ. Комод на цоколі входить до складу модульної системи Доміно, виконаної в романтичному класичному стилі, з допомогою якої можна облаштувати зручну і комфортну дитячу кімнату.
Меблі для дитячої Доміно включають в себе 10 різних за функціональним призначенням предметів. Відрізняючись відносно невеликою кількістю елементів, ця колекція дозволяє облаштувати дитячу кімнату максимально ефективно і комфортно. Дивно красивий, насичений відтінок «Горіх італійський» в поєднанні з цікавою обробкою меблевих фасадів додає приміщенню нотку романтизму і привносить в кімнату дух пригод. Корабельний стиль в дизайні колекції вгадується завдяки вишуканим фасадам зі вставками у вигляді жалюзі і темним деревним тонам, в яких оформлений гарнітур. Ці прекрасні дитячі меблі Доміно, напевно, припаде до смаку юним романтикам, адже хто з дівчат і хлопців не мріє про морські пригоди і піратів, про загублені острови і скарби, про далекі мандрі і океанські просторі?
Характеристики:
Матеріал:
Колір:
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 5 шт. |
| Кількість дверцят | 0 шт. |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Кількість коліщат | 0 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх італійський |
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Ніжки | ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 95 см |
| Глибина комода | 48 см |
| Висота комода | 91 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Повне висування скриньки | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Декоративні елементи | Ручки |
| Тип опор | Підстава |
| Форма фасаду | прямий з висувними ящиками |