

3 917 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ДОМІНО СКАЙ:
Тумба під телевізор в дитячу кімнату з ДСП/МДФ Доміно Скай - це елемент модульної системи "Доміно" від виробника "Скай". Тумба з відкритою нішею і висувним ящиком, виглядає цікаво і привабливо. Тумба ТВ Доміно представлена в оригінальному дизайнерському рішенні в кольорі "горіх італійський": корпус виготовлений з ламінованого ДСП, а фасад - з МДФ. Телевізійна тумбочка на цоколі входити до складу модульної системи Доміно, виконаної в романтичному класичному стилі, з допомогою якої можна облаштувати зручну і комфортну дитячу кімнату.
Меблі для дитячої Доміно включають в себе 10 різних за функціональним призначенням предметів. Відрізняючись відносно невеликою кількістю елементів, ця колекція дозволяє облаштувати дитячу кімнату максимально ефективно і комфортно. Дивно красивий, насичений відтінок «Горіх італійський» в поєднані з цікавою обробкою меблевих фасадів додає приміщенню нотку романтизму і привносити в кімнату дух пригод. Корабельний стиль в дизайні колекції вгадується завдяки вишуканим фасадам зі вставками у вигляді жалюзі і темним деревним тонам, в яких оформлень гарнітур. Ці прекрасні дитячі меблі Доміно, напевно, припаде до смаку юним романтикам, адже хто з дівчат і хлопців не мріє про морські пригоди і піратів, про загублені острови і скарби, про далекі мандрі і океанські просторі?
Характеристики:
Розміри:
Матеріал:
Колір:
| Основні | |
|---|---|
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість коліщат | 0 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх італійський |
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Підстава |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 700 мм |
| Глибина тумби | 460 мм |
| Висота тумби | 470 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Комплектація | |
| Кронштейн для настінного кріплення телевізора | Ні |
| Поворотна стільниця для обертання телевізора | Ні |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Газетниця | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Декоративні елементи | Ручки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функціональне призначення | Тумба під телевізор |
| Тип меблів | тумба під телевізор |