
12 570 ₴
Передпокій Дора 3 з ДСП/МДФ Скай - практичні і привабливі меблі, що складаються з таких елементів, як: шафа однокамерна з дзеркалом на двері, комод і відкрита вішалка. Передпокій "Дора 3" від виробника Скай неодмінно зачепить ваше око, адже він виконаний в класичному стилі і має приємне гармонійне забарвлення. Завдяки цьому виріб спокійно впишеться в інтер'єр кімнати і безсумнівно додасть родзинку. Так само варто врахувати, що модель виконана з кращих і міцних матеріалів.
Характеристики:
Матеріал:
Розміри:
Колір:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | стандартна |
| Кількість предметів | 3 |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Склад комплекту | |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Тумба для взуття | 0 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
| Відділення для головних уборів | Ні |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 1110 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Висота | 2070 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Полиці | ДСП |