




994 ₴
Стілець зі спинкою M-05 чорний Vetro Mebel - це зручний стілець, який відмінно підійде для кухні, столової, а також стане чудовим рішенням для організації масових заходів, для використання в конференц-залах, шоу-румах чи залах очікування. Стілець легко підтримувати в чистоті адже він виготовлений з пластику, достатньо вологого протирання і всіх плями зникнуть.
Злегка вигнуті сидіння і спинка сприяють правильному положенню спини під час сидіння. В якості основи використовується каркас з натуральної деревини, що укріплена за рахунок металевих елементів.
Стілець M-05 - це стильне і практичне рішення для відкритих просторів та домашнього використання.
Колір:
Матеріал:
Розміри стільця:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Чорний |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Колір каркасу | Бук натуральний |
| Колір оббивки | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 830 мм |
| Глибина | 470 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Сидіння | пластик |
| Спинка | пластик |