


2 562 ₴
Тумбочка “Камелія нова” прекрасно виглядатиме в інтер'єрі будь-якої спальні. Компактна та функціональна тумба, має дві шухляди. Каркас виготовлений із сучасних високоякісних матеріалів. Виготовляється у кольорах: темний горіх, білий, бежевий.
Габаритні розміри тумби
Матеріал виготовлення тумби
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модуль-Люкс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип тумби | пряма |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 80 см |
| Глибина тумби | 44 см |
| Ширина тумби | 100 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | МДФ шпонований |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Фасади тумби | МДФ шпонований |
| Користувацькi характеристики | |
| Форма фасаду | пряма |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | темний горіх |