


від 12 929 ₴
Про придбання таких меблів необхідно задуматися власникам невеликих квартир і приватних будинків. Диван Вега -це найкращий варіант. . Сон ніколи не буде комфортним, а відпочинок приємним, якщо в кімнаті не буде де і як слід розвернутися.
З огляду на те, що переважно такі моделі розташовуються в дитячих кімнатах, меблі повинні бути симпатичними, оригінальними і найголовніше - зручними.
Ширина-1070мм
Довжина – 960-1760 мм
Висота – 880 мм
Спальні місце – 1880х600-1400 мм
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Данко |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Механізм трансформації спального місця | Акордеон |
| Наявність спального місця | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Тип дивана | прямий |
| Тип спального місця | гостьовий варіант |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 88 см |
| Розміри спального місця | |
| Висота від підлоги | 88 см |
| Довжина спального місця | 188 см |
| Ширина спального місця | 60.14 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | натуральне дерево, фанера, ДСП, ДВП |
| Підстава спального місця | ДСП, фанера, натуральне дерево, ДВП |
| Підлокітник | натуральне дерево, ДСП, ДВП, фанера |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Так |
| Наповнювачі | |
| Подушка сидіння | синтепон |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальне місце | термоповсть, синтепон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина дивану | 107 |
| Довжина дивану | 96.176 м |
| Ніша для білизни | 11 |
| ціна залежить від категорії тканини | 1 категорія |