





від 14 986 ₴
Цей диван відрізняється комфортабельністю та сучасним механізмом розкладання. Його основна перевага – компактність, дуже зручне спальне місце та геніальна простота. А щоб відчути справжній релакс під час сну, український виробник подбав про те, щоб диван мав ортопедичне наповнення
Ширина – 930 мм
Довжина – 1000-1900 мм
Висота – 800 мм
Спальне місце — 2000х600-1500 мм
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Данко |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Наявність спального місця | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Тип дивана | прямий |
| Тип спального місця | гостьовий варіант |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 80 см |
| Розміри спального місця | |
| Висота від підлоги | 80 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 60.15 см |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Декоративні елементи | натуральне дерево |
| Каркас дивану | фанера, дерев'яний брус, ДСП, ДВП |
| Підстава спального місця | меблеві пружини, натуральне дерево |
| Підлокітник | натуральне дерево |
| Наповнювачі | |
| Подушка сидіння | синтепон |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальне місце | термоповсть |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина дивану | 93 |
| Довжина дивану | 100.19 м |
| Механізм трансформації спального місця | Викочування |
| ціна залежить від категорії тканини | 1 категорія |