

від 11 593 ₴
Про придбання таких меблів необхідно задуматися власникам невеликих квартир і приватних будинків. Диван Єва -це найкращий варіант. . Сон ніколи не буде комфортним, а відпочинок приємним, якщо в кімнаті не буде де і як слід розвернутися.
З огляду на те, що переважно такі моделі розташовуються в дитячих кімнатах, меблі повинні бути симпатичними, оригінальними і найголовніше - зручними.
Ширина — 950 мм
Довжина — 950-1850 мм
Висота – 950 мм
Спальне місце — 1870х600-1500 мм
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Данко |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Наявність спального місця | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Тип дивана | прямий |
| Тип спального місця | гостьовий варіант |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 95 см |
| Розміри спального місця | |
| Висота від підлоги | 95 см |
| Довжина спального місця | 187 см |
| Ширина спального місця | 60.15 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | дерев'яний брус |
| Підстава спального місця | меблеві пружини |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Наповнювачі | |
| Подушка сидіння | синтепон |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальне місце | термоповсть, синтепон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина дивану | 95 |
| Довжина дивану | 95.185 м |
| Механізм трансформації спального місця | Викочування |
| ціна залежить від категорії тканини | 1 категорія |