

від 16 990 ₴
Міні-диван Евіта так само приємний в користуванні як в складеному вигляді, так і перетворення його в спальні місце. Він маленький і багато місця не займає, тому він максимально добре буде виглядати в дитячій кімнаті, де ще залишиться місце для ігор!
Ширина: 98 см
Висота: 102 см
Довжина: 145см
Спальн. місце: 187х102 см
Механізм: викотний
МЕБЛЕВІ ТКАНИНИ:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Данко |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Наявність спального місця | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Тип дивана | прямий |
| Тип спального місця | гостьовий варіант |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 102 см |
| Розміри спального місця | |
| Висота від підлоги | 102 см |
| Довжина спального місця | 187 см |
| Ширина спального місця | 102 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | фанера, дерев'яний брус, ДСП, ДВП |
| Підстава спального місця | меблеві пружини, фанера |
| Підлокітник | натуральне дерево |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Так |
| Наповнювачі | |
| Подушка сидіння | синтепон |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальне місце | термоповсть |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина дивану | 98 |
| Довжина дивану | 145 м |
| Механізм трансформації спального місця | Викочування |
| ціна залежить від категорії тканини | 1 категорія |