




2 030 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ АЛЬБА
Тумба Альба Неман - зручна та практична приліжкова тумба є незамінним атрибутом будь-якої спальні, оснащена двома висувними ящиками для зберігання різних речей. Входить до складу модульної спальні Альба ТМ Неман. Завдяки класичному, витонченому дизайну, чудово підійде до будь-якого інтер'єру.
Спальня Альба практичні та привабливі меблі з оригінальним дизайном від ТМ Неман. Меблі виготовляються з безпечних і екологічно чистих матеріалів в кращих традиціях меблевого виробництва, з урахуванням сучасних технологій і останніх тенденцій моди.
Характеристики:

Розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Неман |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх світлий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 45 см |
| Глибина тумби | 34 см |
| Ширина тумби | 50 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | МДФ |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип тумби | Нічна |