



від 10 625 ₴
Розкладний на зміну малогабаритний диван «Грета 2» вдале рішення для дитячої кімнати, в якій необхідно що б вдень був зручний диван, а вночі - комфортне спальне місце. Грета модель комплектується пробачимо і надійним механізмом «акордеон», який дозволяє перетворити цей невеликий диван у спальне місце для повсякденного сну. Пружинний блок Бонель (як в матрацах з ортопедичним ефектом) в дивані забезпечить комфортний відпочинок.
розміри виробу(см): 150 х 110
висота (див): Н=95
спальні місце: 195 x 150
вид пружини (наповнення): пружинний блок + змійка
гарантія якості: 18 місяців
Будь-які тканини або шкірозамінник (окрім шкіри), тканина яка не включена в каталог, тканина замовника, комбінації тканин різних категорій каталогу (ціна – по вищій категорії), пошивши з тканини сторони спинки моделі ззаду і т. д. Реалізація меблів, в таких випадках,здійснюється за договірними цінам.
МЕХАНІЗМ ТРАНСФОРМАЦІЇ :

Основні технічні характеристики:
·частини збільшеного фізичного навантаження - тверді породи дерева (дуб, бук);
·інші частини - хвойні породи дерева (сосна);
·частини, на які кріпляться механізми, - фанера завтовшки 15 мм;
·спинки, кришки картає, підлокітники і їх обємні частини - ДСП;
·для надання правильної форми підлокітникам, дну картає і спинок - ДВП;
·для надання округлої форми обємним формам - картон;
·для зєднання каркасів - цвяхи, самонарізи, скоба;
·для надійності зєднання дерев'яних конструкцій - шипованезєднання;
·пінополіуретан українського виробництва сортів (щільністю) 25-40;
·блокові пружини українського виробництва;
·механізми трансформації українського і зарубіжного виробництва;
·широка гамма тканин імпортного виробництва Туреччини, Сирії, Канади і інших країн
Сертифікація і експлуатація продукції:
Всі наші меблі відповідають санітарно-гігієнічним висновкам.
При продажі надається Інструкція з експлуатації і гарантійний талон.
Виробник залишає за собою право зміни цін і деяких елементів меблів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фортуна |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Механізм трансформації спального місця | Акордеон |
| Наявність спального місця | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стан | Новий |
| Тип дивана | прямий |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 95 см |
| Ширина | 105 |
| Розміри спального місця | |
| Висота від підлоги | 95 см |
| Висота спального місця | 95 см |
| Довжина спального місця | 195 см |
| Ширина спального місця | 105 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Декоративні елементи | натуральне дерево |
| Каркас дивану | фанера, ДСП, ДВП |
| Підстава спального місця | пружинна змійка |
| Комплектація | |
| Наявність спинки | Так |
| Підлокітники | Так |
| Наповнювачі | |
| Подушка сидіння | пружинний блок |
| Спальне місце | пружинна змійка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид м'яких меблів | ліжко-диван |
| Глибина дивану | 110 |
| Довжина | 150 |
| Довжина дивану | 150 м |
| Основа сидіння | пінополіуретан, пружнний блок |
| Підлокітник | 2 (шт), тканина |
| Подушка спинки | оббивочна тканина|пружинна змійка|пружинний блок |
| Спосіб розкладання | розкладний |
| ціна залежить від категорії тканини | 1 категорія |