




від 6 972 ₴
Диван Гном М ― на дерев'яному каркасі з м'якими підлокітниками. В дивані є ящик для постільної білизни та інших речей. Функціональні подушки прикрашають диван і створюють високий ступінь комфорту. Ви можете самі вибрати відповідну оббивку для Вашого дивана.
Каркас: дерево;
Наповнення: п енополіуретан;
Короб для речей: з коробом;
Габаритні розміри: 96\126\146х80х85 см;
Розмір спального місця: 80/110/130х195 см;
Механізм трансормації: софа

Варіанти розкрою:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | НСТ Альянс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | софа |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Наявність спального місця | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Тип дивана | прямий |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 85 см |
| Розміри спального місця | |
| Висота від підлоги | 85 см |
| Довжина спального місця | 195 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | натуральне дерево |
| Підстава спального місця | пружинна змійка |
| Підлокітник | гнута фанера |
| Наповнювачі | |
| Подушка сидіння | пінополіуретан |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальне місце | пружинна змійка, пружинний блок, пінополіуретан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина дивану | 80 |
| Довжина дивану | 96 м |
| Механізм трансформації спального місця | Софа |
| ціна залежить від категорії тканини | без тканини |