





від 8 873 ₴
Диван обладнаний інноваційним механізмом розкладання ― складання "Акордеон". Докладаючи мінімальні зусилля, з ним впорається навіть дитина. Цей диван стане перлиною Вашого інтер'єру, надаючи ошатність, витонченість і благородну амбітність. Просторі форми, м'якість тканин, насиченість кольорів, і вишукані деталі оформлення ― все це ідеально поєднується в розкішному дивані "ЕШ".
Спальне місце: 900х1200 / 1 350
Габарити: 1500 / 1650х990х880
Основа: дерев'яний каркас
Наповнювач: пружина-змійка + пінополіуретан
Розмір спального місця: 90 х 120 см
Наявність білизняного відділу: є
Наявність подушок: без подушок
Вставка на підлокотніках:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | НСТ Альянс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Механізм трансформації спального місця | Акордеон |
| Наявність спального місця | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Тип дивана | прямий |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 88 см |
| Розміри спального місця | |
| Висота від підлоги | 88 см |
| Довжина спального місця | 120 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Каркас дивану | натуральне дерево |
| Підстава спального місця | пружинна змійка |
| Підлокітник | фанера |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Наповнювачі | |
| Подушка сидіння | термоповсть, пінополіуретан |
| Спальне місце | пінополіуретан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина дивану | 99 |
| Довжина дивану | 150 м |
| Подушка спинки | оббивка тканинна <unk> синтепух |
| ціна залежить від категорії тканини | без тканини |