





від 8 988 ₴
Двоспальне ліжко «Діана» ― місце для Ваших фанта- зій і справжнього відпочинку. М'які, оббиті тканиною боковини і узголів'я ліжка приємні на дотик і практичні в ис- користуванні. Атмосферу романтизму додадуть супутні щие аксесуари. Ліжко «Діана» легко збирається і розбирається благо- даруючи продуманому конструктивному рішенню і може витримувати значні навантаження. Рамний каркас ме- левих, несучі елементи ― ламелі букові. У базову комплектацію ліжка «Діана» матрас не входить. Ліжко «Діана 2» відрізняється наявністю великої ніші для ковдр і простирадл. На ліжко «Діана 2» в базовій комплектації встановлюється матрац серії «ДК» на дерев'яному каркасі, виробництва фабрики «НСТ Альянс», обтягнутий матрацной жакардової тканиною (модель: «Діана 2М») або тканиною (модель: «Діана 2»). Матрац встановлюється на механізм підйому. Додаткові аксесуари: подушки «Діана», «Рів'єра»; тумба «Рів'єра»; широкий модельний ряд одно- і двосторонніх матраців фабрики «НСТ Альянс».
Габаритні розміри ліжка «Діана»: 210 х 178 х 95 см
Габаритні розміри ліжка «Діана 2 »: 203 х 178 х 95 см
Розмір спального місця: 200 x 160 см

Варіанти розкрою:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | НСТ Альянс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Тип підйомного механізму | Газ-ліфт |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 95 см |
| Довжина ліжка | 210 см |
| Ширина ліжка | 178 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Узголів'я ліжка | ДСП |
| Каркас ліжка | метал, Бамбук |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ізножье ліжка | тканина |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Тип | Діана |
| ціна залежить від категорії тканини | без тканини |