


від 11 678 ₴
Двоспальне ліжко «Рів'єра» ― це затишний куточок у вашому домі. Узголів'я ліжка м'яке, обтягнуте тканиною. Каркас виконаний з ламінованого ДСП, твердих порід деревини і оснащена механізмом підйому. У простору нішу під ліжком можна сховати навіть дуже великі ковдри, простирадла і подушкі.
На двоспальне ліжко «Рів'єра» встановлюються матраци серії «ДК» на дерев'яному каркасі виробництва фабрики «НСТ Альянс», обтягнуті матрацной жаккардової тканиною (модель: «Рів'єра М») або оббивної тканиною (модель: «Рів'єра»).
Матрац встановлюється на механізм підйому.
Габаритні розміри ліжка: 216 х 160 х 102 / 51 см
Розмір спального місця: 200 x 160 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | НСТ Альянс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Розміри рекомендованого матраца | 180х200 |
| Стан | Новий |
| Тип підйомного механізму | Газ-ліфт |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 102 см |
| Довжина ліжка | 216 см |
| Ширина ліжка | 160 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |
| Ніжки | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Узголів'я ліжка | ДВП, тканина |
| Ізножье ліжка | тканина |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Тип | рів'єра |
| Тип ліжка | двоспальна |
| ціна залежить від категорії тканини | без тканини |