



від 10 111 ₴
Двоспальне ліжко «Фантазія» подарує Вам комфорт і затишок. Узголів'я ліжка оббите м'яким яким валиком і оформлено меблевими тканинами, а боковини приємні і практичні. Двоспальне ліжко «Фантазія» виготовляється в двох типорозмірах спального місця ― 160 см і 140 див. На ліжко встановлюється матрац серії «ДК» на дере - вянном каркасі, виробництва фабрики «НСТ Альянс», обтягнутий матрацної жакардової тканиною (модель: «Фанта - зія М») або тканиною (модель: «Фантазія»). Матрац встановлюється на механізм підйому. Додаткові аксесуари: подушки «Діана», «Рів'прем'єра», «Віраж», «Соната»; тумба «Рів'єра». Габаритні розміри ліжка: 203 х 156/176 х 108 см Розмір спального місця: 197 x 140/160

Варіанти розкрою:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | НСТ Альянс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Стан | Новий |
| Тип підйомного механізму | Газ-ліфт |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 108 см |
| Довжина ліжка | 203 см |
| Ширина ліжка | 156 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 197 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Узголів'я ліжка | ДВП, тканина |
| Ізножье ліжка | тканина |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Розміри рекомендованих матраца | 160*200 |
| Тип | 1.4 |
| Тип ліжка | двоспальна |
| ціна залежить від категорії тканини | без тканини |