



від 9 086 ₴
Ліжко "Ванесса" ― відмінний вибір. Узголів'я ліжка пом'якшено, а боковини, прикрашені оббивну тканиною, приємні на дотик і практичні. Незважаючи на досить значні габарити (220 х 174 см) його легко доставити навіть вузькими сходами і зібрати, завдяки розбірний конструкції каркаса. У комплект ліжка входять дві подушки "Ванесса". На ліжко встановлюються матраци серії "ДК" на дерев'яному каркасі виробництва фабрики "НСТ Альянс ". Матрац встановлюється на механізм підйому з газовим амортизатором. Додаткові аксесуари: подушки "Діана", "Рів'єра", приліжкова тумба "Лугано Л", "Лугано С", пуфи "Каміла", "Каміла 2", "Банкетка 2".
Габаритні розміри 220 х 174 х 96 см
Спальне місце 200 х 160 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | НСТ Альянс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Стан | Новий |
| Тип підйомного механізму | Газ-ліфт |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 96 см |
| Довжина ліжка | 220 см |
| Ширина ліжка | 174 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Ніша для білизни | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |
| Ніжки | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ізножье ліжка | тканина |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Розміри рекомендованих матраца | 160*200 |
| Тип ліжка | двоспальна |
| ціна залежить від категорії тканини | без тканини |