
від 1 428 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | НСТ Альянс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 36 см |
| Глибина тумби | 40 см |
| Ширина тумби | 40 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ДСП |
| Ніжки | хромована сталь |
| Фасади тумби | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип тумби | Стаціонарна |
| Форма фасаду | пряма |
| ціна залежить від категорії тканини | без тканини |