


3 462 ₴
Комод у вітальню, спальню, передпокій з ламінованої ДСП К 2 Еверест
Кожна кімната має свою тумбочку для певних речей. І це не спроста. Комоди дуже зручні і функціональні. Вони допоможуть вам легко впорядкувати речі і навести порядок в домі. Стильний сучасний комод може служити як підставка під телевізор, органайзер дрібних речей, тумбочка для косметики, білизни і так далі. Неможливо перелічити всі функції сучасного комода або тумби - вони просто незамінний елемент меблювання.
Простий і лаконічний дизайн цієї моделі підкорив багатьох споживачів. Його прямі форми і проста забарвлення під текстуру дерева привнесуть в житло практичність і затишок.
Комод К 2 виробника Еверест поєднує в собі два високих середніх ящика, верхній ящик для дрібниці і містке відділення з відкидною дверцятами для зберігання постільної білизни, подушок і ковдр.
Такий комод ідеальний для зберігання різного роду речей. Комод цієї моделі від фабрики Еверест прекрасно виглядає в будь-якій частині квартири. Він доповнить простір не захаращуючи квартиру.
Сучасний і стильний комод К 2 прикрасить ваше житло і допоможе зберігати речі в порядку. Комод підійде для зберігання постільної білизни і приладдя в спальні.
Комод підійде також для меблювання готелів, готелів та інших закладів.
Характеристики:
Габаритні розміри:
Виробник пропонує три варіанти колірного рішення на вибір покупця

Дуб Сонома Венге темний Венге темний + Дуб молочнй
Тип напрямних для висувних ящиків

Роликовые направляющие Телескопічні направляющие

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір | Дуб сонома |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 85 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Ширина комода | 80 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові, Телескопічні (кулькові) |
| Механізм висунення ящиків | Телескопічні направляючі |